O autorze

                          
Rodowita wrocławianka z wykształcenia pedagog. Malarstwo jest dla niej spełnieniem marzeń.
Posiada wewnętrzną potrzebę i radość malowania. W swoich obrazach stara się przenieść i  zatrzymać w czasie piękno ludzi i otaczającego nas świata. Piękno które trwa i skłania do refleksji. Jest szczęśliwa, gdy jej prace trafiają do odbiorcy, dają mu wiele radości. Wywołują potrzebę obcowania z jej twórczością. Otrzymanym talentem i zdobytą wiedzą stara się dzielić z innymi.
                        Stworzyła własną pracownie ,,Pracownię Kasi,, w Kamieniczce Małgosi przy „Towarzystwie Miłośników Wrocławia”. W swojej pracowni prowadzi kameralne zajęcia z malarstwa. Jest organizatorką co rocznych plenerów malarskich.
                       Pełni funkcję V-ce Prezesa Ludowego Towarzystwa Naukowo- Kulturalnego Oddział Twórców przy Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie. Uczestniczyła w Komisji Oceniającej Konkursu ,,Obrazem Malowane, Kresy w twórczości Henryka Sienkiewicza,, organizowanego przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną.
                      Uczestniczy w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień.
                      Jej prace znajdują się w muzeach oraz w zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą. Obraz ,,Ojciec Pio,, znajduje się w Kościele Świętego Ducha we Wrocławiu. Jest również autorką logo Święta Kwiatów Ulicy Odrzańskiej.
 
                     Twórczość Autorki bardzo trafnie, oddają słowa Marszałka Województwa Dolnośląskiego dr. Tadeusza Samborskiego, w związku z wystawami organizowanymi przez  Ośrodek kultury i Sztuki we Wrocławiu w 2016 r.